To nejlepší z přírody

Zdraví je jedním z největších pokladů. Našim cílem v Reico je přivést člověka do jeho minerální rovnováhy a tím vytvořit nejlepší možné podmíny pro život. Na dosáhnutí tohoto cíle jsme využili poznatky ze 40-ti letého vývoje praktických zkušeností pro základ přirozeného koloběhu z minerálů a stopových prvků a vyvinuli jsme naše jedinečné potravinové doplňky.

Naše výrobky jsou (s výjimkou Gelee Royal) vhodné pro vegany, bez barvících a konzervačních látek, bez lepku a mléka a bez zvýrazňovačů chuti. Lehce se dávkují a obsahují - v závislosti na produktu - různé důležité mikroživiny, které podporují metabolické procesy v těle. Prostřednictvím jejich výroby z mikronizovaných (jemně rozemletých) organických složek mohou buňky organismu obzvlášť dobře absorbovat minerály a metabolizovat.

Almin 

Minerály pro větší pohodu 

Almin přináší zdraví z moře k Vám domů. Náš potravinový doplněk ze sušených mořských řas zabezpečuje svým širokým spektrem minerálů, vitamínů a stopových prvků to, aby byly Vašemu organismu dodány všechny důležité mikroživiny. Pro optimální průběh látkové výměny potřebuje tělo celkové působení množství minerálů, vitamínů a vitálních látek. Směs, která se nachází v doplňku Almin si můžete obrazně představit jako obsah dobře naplněné komory se zásobami, ve které se vše důležité neustále po ruce. Podle potřeby může tělo přijímat to, co právě potřebuje, aby se dostalo do minerální rovnováhy. 

Obsahové látky (ve zkratce): minerály - vápník, draslík, magnesium; stopové prvky - zinek, selen, železo, jód; vitamíny - A, B1, B2, B3, B6, B12, C, E; aminokyseliny - všechny esenciální a další neesenciální aminokyseliny; fytofaktory - chlorofyl.

Almin je čistě přírodní produkt zcela bez přídavných látek. Je vyroben ze sušených řas, které se v náročném speciálním procesu mikrojemně rozemelou a tím mohou být optimálně absorbované lidským tělem. Každá z řas obsažená v doplňku Almin přispívá k ideálnímu potravinovému doplňku.

Korálové řasy - dodavatel vápníku a magnesia; hnědé řasy - dodavatel vitamínů, minerálů a stopových prvků; zelené řasy - dodavatel minerálů, stopových prvků a chlorofylu; modré řasy - dodavatel vitamínů a železa.

Toto široké spektrum minerálů, vitamínů a stopových prvků dodá Vašemu tělu vše co potřebuje. Některé obsažené minerály podporují Váš organismus například při následujících funkcích - vápník pomáhá udržovat zdravé kosti, železo přispívá k normální funkci imunitního systému, železo a magnésium pomáhají snižovat únavu a vyčerpání, magnésium a jód přispívají k normální funkci svalů a k udržení zdravých zubů a krom toho přispívají k udržení správné funkci nervového systému, jód pomáhá udržovat zdravou pokožku.

Složky: korálové řasy (lithothamnium calcareum), hnědé řasy (fucus vesiculosus), zelené řasy (chlorella vulgaris), modré řasy (spirulina), obal kapsle - celulóza

Obsahové látky v denní dávce (3 kapsle): jód 0.129mg/86%*, vápník 490mg/61%*, magnésium 46mg/15%*. (%* - doporučená denní dávka/RDA)

Doporučené dávkování: 1 kapsli zapít vodou, maximálně 3 kapsle denně pro 70-80kg tělesné hmotnosti

Pokyny: nepřekračujte denní dávku

Potravinové doplňky neslouží jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem.

Balení: 63g/90kapslí

Cellmin 

Zvýšení energie kyslíkem 

Pro nás v REICU jsou pro život nejdůležitější tři nevyhnutelné elementy: kyslík, voda a minerály. Zvlášť pro ty, kteří se hodně učí, stojí před zkouškou, anebo pro manažery, kteří jsou pod neustálým stresem, je optimální zásobování těmito třemi prvky obzvlášť důležité.

Našim přípravkem Cellmin se nám podařilo dva z těchto tří prvků - minerály a kyslík - sloučit do jednoho potravinářského doplňku. Obsahuje minerály a stopové prvky, které jsou v takovém souladu, že se aktivující a regulující minerály nacházejí vrovnováze. Hovoříme tady o minerální rovnováze. Z řas získaná kyselina alginová, která je obsažena v doplňku Cellmin přirozeným způsobem zvyšuje příjem kyslíku do mozkových, svalových a jiných tělových buněk a tak zabezpečuje zvýšení energie kyslíkem. S větším množstvím kyslíku v krvi jste výkonější při práci, sportu a rekreačních aktivitách.

Složky: korálové řasy (lithothamnium calcareum), hnědé řasy (fucus vesiculosus), zelené řasy (chlorella vulgaris), modré řasy (spirulina), výtažek z guarany, moučka z mořských řas, kyselina alginová, obal kapsle - celulóza

Obsahové látky v kapsli: jód 0.036mg/25%*, vápník 100mg/13%*, magnesium 10mg/3%*, bílkovina 0.06g, sacharidy 0.15g, tuky 2mg, energetická hodnota 4.11KJ/0.37kcal. (%* - doporučená denní dávka/RDA)

Doporučené dávkování: 1 kapsli zapít vodou. Maximálně 3 kapsle denně pro 70-80kg tělesné hmotnosti

Balení: 58.5g/90kapslí po 650mg, 21kapslí po 650mg

Mentamin 

Naše slunce pro nervový systém 

V životě jsou období, které vnímáme jako rušivé chvíle. Ty jsou ovlivněny stresem, vysokými požadavky na výkon v profesním i osobním životě, jako i málo času pro tak potřebné fáze regenerace. Jestliže nám k tomu ještě chybí nedostatek oddychu a výživných látek, sahá naše tělo po energetické rezervě a tím se dostává z rovnováhy. Toto však trvale škodí našemu tělu i duši. Negativní důsledky tohoto stavu v našem těle jsou Vám možno známy - nervozita, vnitřní neklid, napětí, poruchy koncentrace, ospalost, vyčerpanost.

Chcete jít jinou cestou a doplnit své rezervy? Chcete opět cítit mentální sílu? Chcete opět přijít k minerální a duševní rovnováze? Dopřejte potom svému tělu odpočinek, vyváženou a pestrou stravtu a podpořte ho při regeneraci Mentaminem. V jedné kapsli je vše, co tělo potřebuje aby se samo zevnitř dokázalo na každý den posilnit - nejdůležitější minerální látky pro tělo, aktivující kyslík a důležité fytolátky z bylin potřebné pro naši mentální sílu. Přitom je Mentamin čistý přírodní produkt bez přídavných látek a bez přidaného cukru.

Nejen v období stresu, ale i po nemocech anebo chronických těžkostech dokáže Mentamin posilnit a podpořit naše tělo. Speciálně v tmavých zimních měsících může Mentamin, obrazně řečeno, přinést slunce do Vašeho života. Vyzkoušejte a řekněte: "Adieu zimní blues! Adieu stresové příznaky!"

Složení: korálové řasy (lithothamnium calcareum), výtažek z guarany (paullinia cupana samen), slunečnicový olej, hnědé řasy (fucus vesiculosus), mouka z chaluh, kyselina křemičitá, zelené řasy (chlorella vulgaris), modré řasy (spirulina platensis), kyselina alginová, směs koření (výtažky z muškátového oříšku (myristica fragrans), bazalka (ocimium basilicum), pelyněk (artemisia vulgaris), semínka koriandru (coriandrum sativum), pepř (piper nigrum), šafrán (crocus sativus), cibule (allium cepa), skořice (cinnamomum verum), cinnamon z extraktu výtěžku

Obsahové látky v jedné kapsli: jód 0.048mg/32%*, kalcium 69mg/9%*, magnesium 7mg/1.9%* (%* - doporučená denní dávka/RDA)

Denní dávka (3 kapsle): jód 0.146mg/96%*, kalcium 207mg/27%*, magnesium 21mg/5.7%* (%* - doporučená denní dávka/RDA)

Doporučené dávkování: 1 kapsli zapít vodou, maximálně 3 kapsle denně

Pokyny: nepřekračujte denní dávku. Výživové doplňky neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy anebo jako zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu, chladu a mimo světlo. Nepodávejte v období těhotenství ani mladým dětem.

REGA-SAFT

Potravinový doplněk s přírodním vitamínem C
na podporu biologických regeneračních procesů.

Rega - Saft, tak jako Levi - Saft, byl vyvinut pro to, aby podporoval tělo při jeho biologických regulačních procesech. Tento potravinový doplněk přispívá prostřednictvím přirozeného vitamínu C ke zdravé látkové výměně energie a podporuje normání imunitní funkci. Kdo svému tělu poskytne dostatek vitamínu C, může předcházet únavě a vyčerpání. Na výrobu přípravku Rega - Soft byl v dlouhodobém výzkumu vyvinut jedinečný a náročný proces kaskádového kvašení. přitom jsou ovoce, ořechy a zelenina ve stavu úplného zrání rozloženy ve více krocích na malé molekuly a kvašené do tekutého koncentrátu. Tento koncentrát obsahuje to nejlepší ze svých přísad, buňky v těle jej dokáží optimálně vstřebat a dodat do nich novou energii. Rega - Saft obsahuje aminokyseliny, oligopeptidy, sekundární rostlinné látky, pravotočivou kyselinu mléčnou a součásti buněčných stěn baktérií kyseliny mléčné. Neobsahuje barviva ani konzervační látky, lepek, mléko a ani zvýrazňovače chuti. Rega - Saft je vhodný pro vegany.


Složky: voda, citróny*, datle*, fíky*, vlašské ořechy*, sojové bobule*, kokosové ořechy*, cibule*, glycerin*, celer*, sojové klíčky*, artičoky*, výtažek z aceroly (17.5% vit. C)* 0.7%, hráček*, proso*, směs koření*, kurkuma*, šafrán* (* - ekologicky pěstované)

Bez barviv a konzervačních látek, bez alkoholu, cukru, lepku, mléka a ochucovadel. Vhodné pro vegany.

Průměrné výživové hodnoty na %** 100ml: energetická hodnota 92.4kJ/21.4kcal, tuky <0.1g, z toho nasycené mastné kyseliny (NMK) <0.1g, sacharidy 5.1g, z toho cukry 0.3g, vlákniny <0.1g, bílkoviny 0.3g, sůl 0.01g, vitamín C 61.25mg/76.5%** (%** - referenční hodnoty podle směrnice EU/1169/2011)

Průměrná výživová denní dávka %** = 2x10ml: energetická hodnota 18.5kJ/4.3kcal, tuky <0.1g, z toho nasycené mastné kyseliny (NMK) <0.1g, sacharidy 1.02g, z toho cukry 0.06g, vlákniny <0.1g, bílkoviny 0.06g, sodík 0.002g, vitamín C 12.25mg/15.3%** (%** - referenční hodnoty podle směrnice EU/1169/2011)

Doporučené dávkování: ráno a večer po 10ml (odpovídá jedné polévkové lžíci), nechat rozplynout v ústech anebo vypít zředěné v poháru vody. Uvedené doporučené množství užívání se nesmí překročit. Nepoužívejte ani jako náhradu vyvážené a pestré stravy a ani jako náhradu zdravého životního stylu.

Balení: 350ml

LEVI-SAFT

Potravinový doplněk s přírodním vitamínem C. Pro vnitřní očistu.

Levi - Saft byl vyvinut proto, aby podpořil tělo při jeho biologických regulačních procesech. Tento potravinový výživový doplněk prostřednoctvím přirozeného vitamínu C přispívá ke zdravé látkové výměně energie a podporuje normální imunitní funkci. Jeho speciální způsob výroby a pupava, kterou obsahuje přispívají k tomu, aby podnítilo tělo k vylučování. Jeho příjem podporují například játra v jejich normální funkci vylučování škodlivých látek. 

Na výrobu přípravku Levi - Saft byl vyvinut v dlouhodobém výzkumu jedinečný a náročný proces kaskádového kvašení. Přitom jsou ovoce, ořechy a zelenina ve stavu úplného dozrání rozloženy ve více krocích na malé molekuly a kvašeny do tekutého koncentrátu. Tento koncentrát obsahuje to nejlepší ze svých přísad, buňky v těle jej dokáží optimálně vstřebat a dodat do nich novou energii.

Levi - Saft obsahuje aminokyseliny, oligopeptidy, sekundární rostlinné látky, pravotočivou kyselinu mléčnou a součásti buněčných stěn bakterií kyseliny mléčné. Neobsahuje barviva ani konzervační látky, lepek a mléko, ani zvýrazňovače chuti. Levi- Saft je vhodný pro vegany.

Složky: voda, citróny, datle, vlašské ořechy, sojové bobule, extrakt z listů pupavy, kokosové ořechy, cibule, glycerin, klíčkové semena, celer sójové klíčky, artičoky výtěžek z aceroly (17.5% vit. C) 0.7%, hrášek, proso, směs koření.

Bez barviv a konzervačních látek, alkoholu, cukru, lepku, mléka a ochucovadel. Vhodné pro vegany.

Průměrné výživové hodnoty na %** 100ml: energetická hodnota 107kJ/24.8kcal, tuky <0.1g, z toho nasycené mastné kyseliny (NMK) <0.1g, sacharidy 5.9g, z toho cukry 0.4g, vlákniny <0.1g, bílkoviny 0.4g, sůl 0.01g, vitamín C 61.25mg/76.5%** (%** - referenční hodnoty podle směrnice EU/1169/2011)

Průměrná výživová denní dávka %** = 2x10ml: energetická hodnota 21.4kJ/5kcal, tuky <0.1g, z toho nasycené mastné kyseliny (NMK) <0.1g, sacharidy 1.18g, z toho cukry 0.08g, vlákniny <0.1g, bílkoviny 0.08g, sodík 0.002g, vitamín C 12.25mg/15.3%** (%** - referenční hodnoty podle směrnice EU/1169/2011)

Doporučené dávkování: léčebná kůra více jako 14 dní, ráno a večer po 10ml (odpovídá jedné polévkové lžíci), nechat rozplynout v ústech anebo vypít zředěné v poháru vody. Uvedené doporučené množství užívání se nesmí překročit. Nepoužívejte ani jako náhradu vyvážené a pestré stravy a ani jako náhradu zdravého životního stylu.

Balení: 350ml

GELEE ROYAL

Královská šťáva našich včel.

Jen jediná včela se může celý život stravovat tím nejlepším, co včely mohou vyprodukovat, Gelee Royal - a to je královna. Všechny ostatní dostanou jen ve svých prvních dnech kousek potravy bohaté na bílkoviny a minerální látky. Posilňující účinek Gelee Royal na organismus královny se nedá přehlédnout. Prostřednictvím této obzvlášť dobré stravy je větší než dělnice, starší jako ony a je ve stavu, kdy plní svou úlohu - denně naklade až 2000 vajíček aby zajistila existenci svého rodu. Není divu, že je Gelle Royal doporučený ve stravování a kosmetice. My jsme přo Vás přinesli tuto královskou šťávičku s veškerou jeho silou ve formě kapslí. Můžete tak denně profitovat z jeho pozitivních vlastností. Náš Gelee Royal je čistě přírodní, neobsahující pesticidy a antibiotika a je šetrně zpracován (sušeným mražením).


Složky: kapsle Gelle Royal sušená mražením 400mg, obal kapsle: želatina (hovězina)

Doporučené dávkování: 1 kapsli denně zapít vodou.

Potravinové doplňky nejsou náhradou pestré stravy. Skladujte mimo dosah dětí, v suchu a při teplotě do 25°C.

Balení: 60kapslí

Kristallsalz 

Krystalová sůl

Naše krystalová sůl pochází z bezprostřední blízkosti pohoří Himalájí. Vznikla před 220 miliónů let, kdy tam působením klimatických změn vyschlo pravěké moře. Enormním tlakem pohoří bylo lisováno do rovnoměrných krystalů. Naše krystalová sůl se tradičně těží v dolech tak, jako před stovkami roků a je úplně přírodní.

Balení: zrnitá 1kg, jemná 1kg