KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

DALŠÍ PROJEKTY S LÁSKOU TVOŘENÉ JEN PRO VÁSPro rodinu i zvířata:

www.mamibio.czPro zvířata i celou rodinu:

www.reico-max.czPro lidi s vážným onemocněním:

www.nf-budlaskou.cz


*Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů (jméno a emailová adresa) za účelem získání informací o poradenství a službách Reico-maxe.


Pro spolupráci vítám každého, kdo se zajímá o zvířecí mazlíčky a preferuje pro ně přirozenou stravu po vzoru přírody. Veterináře, přírodní terapeuty, kynology, cvičitele agility, CHS a všechny další milovníky zvířat. ♥


nicolewenghova@seznam.cz

+420 721 120 039

IČ: 06029841 
S láskou a úctou ke všem bytostem.

Naši duchovní průvodci, lásky, bez kterých by náš domov, nebyl domovem.♥


Se svými zvířaty můžeme být na rozdíl od drtivé většiny ostatních cítících bytostí bez předstírání sami sebou. Přijímají nás jednoduše, neustále nás vtahují do přítomnosti. To jsou jejich nejčastější dary. Mají pro nás ale i mnohem větší ...

Duchovní život domácích mazlíčků je nerozlučně spojen s tím naším. Dávají nám tím příležitost zušlechťovat ty nejlepší stránky sebe samých, a to je dar nezměrné hodnoty.

Každý problém a každou událost lze považovat za šanci k růstu, za lekci, jejímž prostřednictvím můžeme sami sebe poznávat - a známe-li se, rozumíme lépe i světu a snáze se vyrovnáváme s nástrahami osudu. Pomáhají nám v tom právě i naše duchovní zvířata. 

Děkujeme Vám Maxíku, Sušenko, Vando, Rosálko a Zaro ! 

Přečtěte si jako první, co je nového

Bezplatné poradenství

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se Vám ozvu co nejdříve zpět.

* Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů (jméno a emailová adresa) za účelem získání informací o cenách produktů a služeb Reico-maxe.

Miluji a děkuji. ♥

TOPlist