Multihysan

Pro hygienu v hospodářské budově a hygienu zařízení.

Multihysan je čistící koncentrát na bázi éterických rostlinných olejů se širokým spektrem použití. Byl vyvinut pro zabezpečení hygieny v chovatelských zařízeních. Multihysan se může používat speciálně v polnohospodářských podnicích, chovatelských podnicích a při chovu domácích zvířat (prostory stájí, chovatelské prostory, kotce, nádoby pro jídlo, přístroje, přepravní nádoby apod.).

Rostlinný čistící koncentrát

Složení: éterické oleje z borovicového oleje, kmín, bazalka, eukalyptus, saturejka, levandule, šalvěj, tymián, jablečný ocet

Fyzikální a chemické vlastnosti:

  • rozpustný ve vodě (hydrodispersibel)
  • stálá skladovatelnost ve tmě a při teplotě od 1°C do 35°C
  • obohacený o hodnotu pH 3.58
  • hodnota pH (vodní roztok ku 0.5 p 10000):4.5
  • specifická hmotnost 0.972-0.98

Ochrana životního prostředí: je potřeba zamezit vniknutí neředěného přípravku do odpadových vod, anebo vodních toků. Nemíchejte s jinými výrobky!

Bezpečnostní pokyny:

  • uchovávejte mimo dosah dětí
  • při kontaktu s očima ihned po dobu 10 minut vyplachujte vodou a vyhledejte lékaře
  • multihysan není zápalný a měl by se uchovávat v uzavřených nádobách

Návod na použití: multihysan se používá ve formě 5-10% roztoku anebo 20% roztoku. S 10% roztokem (100ml multihysanu a 900ml vody) se mohou hygienicky vyčistit znečištěné plochy. Důležité je, aby se roztok nechal působit 20-30 minut. Po uplynutí doby působení danou plochu důkladně vyčistit vodou (použít vodu s teplotou úměrnou stupni znečištění)

Ředění s vodou: pře použitím láhev důkladně protřepejte - 20% roztok (200ml na 800ml vody), 10% roztok (100ml na 900ml vody), 5% roztok (50ml na 950ml vody), 0.1% roztok (1ml na 999ml vody).

Balení: 0.5l, 1l, 5l

Tento produkt je registrovaný v katalogu provozních prostředků pro biologické polnohospodářství v Rakousku.

Predpokladaný účel využití

Multihysan je díky svému složení z éterických přírodních účinných látek určený na to, aby se mohlo vyhnout škůdcům a škodlivému hmyzu u domácích zvířat a při pěstování potravin a ne je bezprostředně zabít. Přimícháním jablečného octa se zvýší působení vůně a emulgátorem se dosáhneemulze z účinných olejů a na bázi vody. prostřednictvím jablečného octa a přírodního terpentinu (borovicový olej) se dosáhne redukce klíčků.

Produkt je rozpustný ve vodě jako čistící prostředek. Používá se tak, jako čistící prostředek, podle potřeby s doporučeným dávkováním do vody na čištění. Může proniknout do podlahových materiálů a tak dosáhnout dlouhodobý účinek, který se obnovuje při styku s vodou.

Při chovu zvířat zabraňuje šíření choroboplodných zárodků. Tento přípravek se může používat v nízké koncentraci (5%) taktéž na čištění vzduchu stříkáním do stájí.

Účinnost byla prokázána v praxi. Po uplynutí doby působení 30 minut se dosáhne maximální čistící účinek.