HLAVNÍ ROZDÍLY KRMIVA REICO OD OSTATNÍCH

13.07.2017

Přednosti Reico1. minerální rovnováha - jako jediná firma na světě

2. mikronizace - zlepšení biologické účinosti

3. strava vhodná pro daný živočišný druh - jako kořist z volné přírody

4. odměnou je zdravý a vitální pejsek - který se těší přirozené a lahodné stravě
REICO KRMIVA


Živá strava po vzoru čisté přírody tak, jak by si ji Váš mazlíček sám ulovil. Nazývána také jako suchý a mokrý B.A.R.F.


Složení krmiva, které pochází z ekologického hospodářství z německých, horských Alp je sestaveno po vzoru čisté přírody - tak, jako když vlk chytí zajíce ve volné přírodě. To znamená, že podle nejmodernějších technologií se snaží přiblížit ulovenou zvěř. Dodáváním kvasnic docílíme obsah přírodních mikroorganismů, které 6-8 týdnů fermentují a simulují tak obsah střev kořisti, kterou by si zvíře samo ulovilo ve volné přírodě. Krmivo získalo certifikát DLG - Deutsche Lebensmittel Gesellschaft. Tudíž všechny složky obsažené v tomto krmivu prokazují kvalitu lidských potravin. Unikátnost je také v mikronizaci bylin - pro lepší vstřebávání a to již v dutině ústní. Jako jediné krmivo na světě má minerální rovnováhu - tedy všechny minerály tak jako jsou periodicky uspořádané v organickém popele, všechny přírodní, získávané z mořských řas a bylin (ne uměle dodávané). Zvířátko se tak dokáže až 5 - krát rychleji zregenerovat a nastává "samoléčící" proces.CO POTŘEBUJEME K ŽIVOTU ?


VODA - živá, pramenitá voda

KYSLÍK - vzduch

MINERÁLY - minerální rovnováhuMINERÁLNÍ ROVNOVÁHA     

                                          


                                                              =                                    

                                                je organický popelVšechny minerály a stopové prvky jsou tak sladěny, že se aktivující a regulující minerály nacházejí v rovnováze. Proto mluvíme o minerální rovnováze.REICO PRODUKTY

  • Obsahují minerální rovnováhu, tedy všech 106 prvků periodické tabulky
  • Všechny minerály jsou organické - tedy na přírodní bázi
  • Minerály jsou získávané přírodní cestou a to pomocí mořských řas a bylinek, které jsou následně zpracovány mikronizací (pro lepší vstřebatelnost organismu a to již v dutině ústní)
  • Pokud máme dostatek minerálů, může se náš organismus optimálně regenerovat a řídit všechny biochemické procesy v těle tou správnou cestou. Metabolismus za těchto okolností funguje správně. Organismus si z daných minerálů vezme co potřebuje a to, co nepotřebuje je schopný přirozeným způsobem lehce vyloučit, aniž by se zatěžoval.


Minerální rovnováha díky řasám

-> jsou odvlákněny aby nezatěžovaly trávící trakt -> poté se jemně rozemelou, jako byste je dali mezi dva kameny -> speciálním tření na malinkaté částečky, menší než buňka, které se vstřebávají už v dutině ústní toto je MIKRONIZACE -> účinnost je díky mikronizaci až o 70% vyšší!


Nikol ♥