O MNĚVystudovala jsem zdravotnickou školu. Po studiích jsem odjela do zahraničí a několik let žila v Irsku. Jako zdravotní sestra jsem se mimo jiné intenzivně vzdělávala v oblasti alternativní medicíny. Dále také ve výživě a jejímu vlivu na naše i zvířecí zdraví. Postupně jsem se začala věnovat nejen celostní medicíně, ale také s ní úzce spojené psychosomatice. Zejména pak společnému propojení člověka a zvířete. 

Také homeopatii, mykoterapii, fytoterapii a aromaterapii, jakožto působení přírody na nás i čtyřnožce. Zvířata jsou neskutečně láskyplné bytosti, od kterých se máme hodně co učit. Náš Maxmilián mne také mnohému neustále učí. Právě on mne ke všemu tomuto dovedl... Společně s našim milovaným králíčkem Sušenkou, který mne toho bohužel až svým nečekaným odchodem spoustu naučil.

Včetně poradenství výživy a alternativní medicíny, se s láskou a velkým respektem věnuji celostní terapii zvířat. 

Lhostejný mi není ani osud těch, která neměla to štěstí narodit se do láskyplného domova či volné přírody. Společně se zvířecími organizacemi se jim snažíme pomáhat, jak jen to jde, protože čeho je schopen člověk je srdcervoucí.O to víc mne dojímá, když vidím, v jak krásnou a soucitnou bytost roste má milovaná a pro mne velmi inspirující dcera. Naší společnou a velkou vizí je žít na venkově a mít azyl pro zachráněná zvířata. S láskou k planetě ZEMI a VŠEM BYTOSTEM.Naši duchovní průvodci, lásky, bez kterých by náš domov, nebyl domovem.♥


Maxík, Sušenka, Vanda a Rosalie


Se svými zvířaty můžeme být na rozdíl od drtivé většiny ostatních cítících bytostí bez předstírání sami sebou. Přijímají nás jednoduše, neustále nás vtahují do přítomnosti. To jsou jejich nejčastější dary. Mají pro nás ale i mnohem větší ...

Duchovní život domácích mazlíčků je nerozlučně spojen s tím naším. Dávají nám tím příležitost zušlechťovat ty nejlepší stránky sebe samých, a to je dar nezměrné hodnoty.

Každý problém a každou událost lze považovat za šanci k růstu, za lekci, jejímž prostřednictvím můžeme sami sebe poznávat - a známe-li se, rozumíme lépe i světu a snáze se vyrovnáváme s nástrahami osudu. Pomáhají nám v tom právě i naše duchovní zvířata.

Děkujeme Vám, Maxíku, Sušenko, Vando a Rosálko !  

 

"Naše planeta nepotřebuje víc úspěšných lidí. Zoufale potřebuje ty, kteří tvoří mír, léčí, obnovují, vyprávějí příběhy a milují vše živé."  


                                           

 

PROSTOR PRO VAŠE DOTAZY

NIKOL WENGHOVÁ

  • Poradenství výživy a suplementace
  • Poradenství vegetariánské a veganské výživy
  • Poradenství výživy pro děti
  • Terapeut TCM a fytoterapie, mykoterapie, aromaterapie, homeopatie, bylinné tinktury, tkáňové soli
  • Vyživa vycházející z principů TCM podle pěti elementů
  • Veterina - výživa, TCM a fytoterapie, mykoterapie, aromaterapie, homeopatie, bylinné tinktury, tkáň. soli
  • Psychosomatika 

* Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů (jméno a emailová adresa) za účelem získání informací o služebách Reico-maxe.