O MNĚ


Vystudovala jsem zdravotnickou školu. Po studiích jsem odjela do zahraničí a několik let žila v Irsku. Jako zdravotní sestra jsem se mimo jiné intenzivně vzdělávala v oblasti alternativní medicíny. Dále také ve výživě a jejímu vlivu na naše i zvířecí zdraví. Postupně jsem se začala věnovat nejen celostní medicíně, ale také s ní úzce spojené psychosomatice. Zejména pak společnému propojení člověka a zvířete. Také homeopatii, mykoterapii, fytoterapii a aromaterapii, jakožto působení přírody na nás i čtyřnožce. Zvířata jsou neskutečně láskyplné bytosti, od kterých se máme hodně co učit. Náš Maxmilián mne také mnohému neustále učí. Právě on mne ke všemu tomuto dovedl... Společně s našim milovaným králíčkem Sušenkou, který mne toho bohužel až svým nečekaným odchodem na vyšší formu bytí, naučil tolik, že to slovy vyjádřit ani nelze... Vše se děje z nějakého důvodu, a proto se i s tou velkou bolestí na duši, snažím pochopit tvůj záměr... Miluji a děkuji, Sušenko, má spřízněná dušičko! 


"S neskonalou úctou a 

nepodmíněnou láskou k

 Vám, Vám za 

to Vše děkuji, kluci moji."


Včetně poradenství výživy a alternativní medicíny, se s láskou a velkým respektem věnuji celostní terapii zvířat. Lhostejný mi není ani osud těch, která neměla to štěstí narodit se do láskyplného domova či volné přírody. Společně se zvířecími organizacemi se jim snažíme pomáhat, jak jen to jde, protože čeho je schopen člověk je srdcervoucí. O to víc mne dojímá, když vidím, v jak krásnou a soucitnou bytost roste má milovaná a pro mne velmi inspirující dcera. Naší společnou a velkou vizí je žít na venkově a mít azyl pro zachráněná zvířata. S láskou k planetě ZEMI a VŠEM BYTOSTEM.Naši duchovní průvodci, lásky, bez kterých by náš domov, nebyl domovem. ♥


Maxík, Sůši a Vanda
"Až bude pokácený poslední strom, až bude poslední řeka otrávená, až bude chycena poslední ryba, tehdy poznáme, že peníze se nedají jíst."

                                                                                                       kmen Cree

 

"Naše planeta nepotřebuje víc úspěšných lidí. Zoufale potřebuje ty, kteří tvoří mír, léčí, obnovují, vyprávějí příběhy a milují vše živé."  


                                           

 

PROSTOR PRO VAŠE DOTAZY

NIKOL WENGHOVÁ

  • Poradenství výživy a suplementace
  • Poradenství vegetariánské a veganské výživy
  • Poradenství výživy pro děti
  • TCM - fytoterapie, mykoterapie, aromaterapie, homeopatie, bylinné tinktury, tkáňové soli
  • Vyživa vycházející z principů TCM podle pěti elementů
  • Veterina - výživa a TCM - fytoterapie, mykoterapie, aromaterapie, homeopatie, bylinné tinktury, tkáň. soli
  • Psychosomatika 

* Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů (jméno a emailová adresa) za účelem získání informací o služebách Reico-maxe.